ANDREA ŠEVČÍKOVÁ

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3577"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Paní Andreo, mockrát děkuji za pomoc. Díky konkrétním odpovědím jsem se vyvarovala obrovským problémům. Jako vždy jste měla ve všem naprostou pravdu. Určitě jsem u vás nebyla naposledy.
Eva z Hořic
tato sada se nedá koupit, nechala si jí udělat na svoje náklady moje kolegyně kartářka
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jak se jmenuje vaše sada (deck) tarotových karet jenž jsou vyznamově rozepsané? Jsou totiž nádherné a velice rád bych si tuto sadu pořídil. Děkuji za odpověd
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jak se jmenuje vaše sada (deck) tarotových karet jenž jsou vyznamově rozepsané? Jsou totiž nádherné a velice rád bych si tuto sadu pořídil. Děkuji za odpověd
Tak tu koukám, žádnej chlap, tak holt budu první. Paní Andreo moc děkuji za pomoc v rozhodování. Dal jsem na vás a vyšlo to na jedničku.
Dobrý den Andrejko, ještě jednou mockrát děkuji za výklad karet, který mi ostatně jako vždy opět otevřel oči a také děkuji za krásnou hedvábnou mandalku. Když jsem jí dnes dala tomu dotyčnému a řekla mu co znamená a že byla namalovaná dle jeho data narození, tak nechtěl věřit, že jsem vám o něm dlouze nevyprávěla. Mám vyřídit, že jste fakt hustááá ( to je nejvyšší pochvala )
Paní Andrejko, přeji krásné velikonoční svátky.
Já jsem u vás byla včera. Ačkoli normálně takhle nepíšu, musela jsem. Byla a jsem nadšená !! Nechodíte kolem horké kaše, nemáte snahu vše nabarvit narůžovo. Dala jste mi to pěkně natvrdo, ale děkuji za to, potřebovala jsem ten slovní kopanec, abych se vzpamatovala a něco začala dělat. Když jsem kámoškám nahlásila co a jak, tak už se k vám další tři chystají. A to se máte na co těšit. Ještě jednou díky. Veronika
Tento týden jsem byla u paní Andrey na výkladu karet. Již půl roku sháním práci, takže prohlášení, že jí seženu během týdne mi způsobilo v hlavě zmatek a v srdci probudilo nedůvěru. Prd týden, neuplynulo ani 48 hodin a mám práci !!!!! Nastupuji v pondělí. Paní Andreo, už nikdy nezapochybuji o vašem úmění. A určitě jsem u vás nebyla naposledy. A také vás ráda doporučím.
Paní Andreo chci moc poděkovat za vaší pomoc. Byla jsem u vás teď o víkendu na festivalu Minerva a vaše odpovědi mi otevřely oči. Už se domlouvám s kamarádkou, že k vám obě přijedeme na výklad do Hradce a já uvažuji i o tom individuálním kurzu tarotu který děláte, protože mi moc vyhovuje způsob jakým vykládáte a také váš přístup je jedinečný. Ješstě jednou moc děkuji a v nejbližší době se ozvu. Petra ( černé vlasy, výrazné brýle )
Paní Andrejka je prostě úžasná !!!!! Nevím co bych si bez ní počala...když potřebuji poradit, něco rozlousknout vždy poradí a ještě se nestalo, že by to nesedělo.
Děkuji za to co děláte a že to děláte tak dobře. smiley
11.01.2015 08:53:25
pentakl.mysteria
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one